Ochutnejte u nás...

 

Naše restaurace vybízí k příjemnému posezení a to v útulném prostředí. Můžete si zde vychutnat nejen tradiční české pokrmy připravené z čerstvých surovin, ale také výběr z mezinárodní kuchyně. Rádi pro Vás připravíme slavnostní rodinný oběd či nezapomenutelnou romantickou večeři při svíčkách.

Toto vše jsme doplnili nabídkou vín rodinného, moravského vinařství Fasora & synové

Jste-li milovníky dobré kávy, dopřejte si u nás presso od italské značky Diemme. Každý, kdo má rád dobrou kávu jistě ocení její sílu spojenou se sametovou jemností. Máte-li raději sladší variantu teplého nápoje, okuste čokoládu. S takovou, jakou máme tady, jsme se setkali jen v jižní Itálii. Je krásně krémová, hustá s chutí opravdové čokolády a dostanete ji s řádným kopečkem domácí šlehačky.

K večernímu posezení můžete vybírat z pestré nabídky destilátů, nebo Vám připravíme koktail dle Vašeho přání.

Za každého počasí jistě oceníte příjemné posezení na terase nebo pod temperovanými, stanovými přístřešky v klidném prostředím anglického parku, kde si vychutnáte čepované pivo Pilsner Urquell nebo nealkoholické nápoje

Snídaně pro hotelové hosty připravujeme denně od 7:30 do 9:30 nebo časněji na přání našich hostů.

Otevírací doba restaurace je denně od 16:00 do 22:00 hodin, našim hostům se rádi věnujeme i mimo uvedenou dobu, na objednání.

Denní nabídka  |  PIZZA | Nápojový lístek | Vinný lístek

složení jídel a obsah alergenů v nich obsažených, dle nařízení EU č.1169/2011

Akce u nás...

MIMOSEZONNÍ OMEZENÍ PROVOZU DO 25.4.2022

bez snídaní a stravování alá-carte